Zeznania 227 w sprawie morderstwa Narges Achikzei

Funkcjonariusz
Bezwstydnie skorumpowany funkcjonariusz Anita Frielink (ps) z policji w Zeist, który zajmował się fałszywym zgłoszeniem Narges Achikzei w lutym 2009 r., rzekomo czuje się strasznie urażony i domaga się, aby Ralph Geissen został skazany za obrazę, zniesławienie i oszczerstwo: (...) Pracuję jako starszy posterunkowy w policji Midden-Nederland w zespole bazowym BES w Baarn (...)

Po otrzymaniu tej informacji od kolegi, 11 stycznia 2017 r. wyszukałem moje nazwisko w Google. Następnie znalazłem film pod moim nazwiskiem na YouTube za pośrednictwem wcześniej wspomnianego hiperłącza. Film ten pokazuje to samo moje zdjęcie, które Ralph Geissen wysłał koledze z policji Hans Hameeteman w dniu 6 stycznia 2017 roku.

W dniu 6 lutego 2009 r. sporządziłem oficjalny raport z ustaleń po podejrzanym przesłuchaniu Ralph Geissen. Raport ten został opublikowany na YouTube przez nieznaną mi osobę. Film na YouTube pokazuje najpierw zdjęcie mojej twarzy w niebieskiej czapce policyjnej. To zdjęcie pochodzi z mojego konta na Facebooku. Osoba, która usunęła moje zdjęcie z Facebooka bez mojej zgody, przerobiła je w Photoshopie i dodała czapkę policyjną. Niniejszym przesyłam obraz i tekst tego zdjęcia, a także oficjalny raport opublikowany na YouTube, który jest załączony do niniejszego raportu.

Tekst pod moim zdjęciem brzmi:
Skorumpowany funkcjonariusz Anita Frielink (ps) z policji Zeist kłamał, aby były pracodawca oszustki Narges Achikzei był ścigany przez prokuraturę za zniesławienie, pomówienie i stalking e-mailowy. Kiedy Narges została oblana benzyną i podpalona przez siostrę przyjaciela jej byłego męża. Ponieważ chciała poślubić wybranego przez siebie mężczyznę i była zakochana w Holendrze, policja sfabrykowała zazdrość jako motyw, by ukryć korupcję, oszustwa i zabójstwa honorowe. Mówiąc o Holendrze, Ralph Geissen miał na myśli siebie.

Wkrótce po tym, jak podejrzany został przesłuchany, opublikował w Internecie artykuł o tym, że jestem skorumpowany. Nie tylko ja, ale cała policja w Zeist miała być skorumpowana. Umieścił to na swojej własnej stronie internetowej, expirationweb.nl. Była to strona publiczna.

(...) Następnie Ralph Geissen rozpoczął kampanię oszczerstw przeciwko policji i przeciwko mnie. Powiedział, że jestem skorumpowaną policjantką, która wypaczyła prawdę i będzie pośrednio odpowiedzialna za zabójstwo Narges Achikzei.

(...) Ralph Geissen napisał do Hans Hameeteman, że umieścił film w Internecie. Geissen wcześniej wygłaszał podobne negatywne komentarze na mój temat na publicznych stronach internetowych. Również na tym filmie na YouTube znajduje się raport z moich ustaleń, zaczerpnięty z akt jego sprawy.

W piątek, 6 stycznia 2017 r., wysłał e-mail do kolegi z policji z dokładnie tym samym zdjęciem mnie w czapce policyjnej. Jest to to samo zdjęcie, które zostało opublikowane na YouTube. W dniu 10 stycznia 2017 r. film o mnie został opublikowany na YouTube z tym samym zdjęciem.

Adres e-mail nadawcy tej wiadomości do mojego kolegi to geissen@gmail.com.

Uważam za niezwykle obraźliwe i krzywdzące, że pozwany w ten sposób zdegradował mnie w mediach za pomocą zdjęcia, które wziął z mojego Facebooka. Odbieram to jako bardzo poważne i brutalne naruszenie mojej prywatności, a ponadto szkodzi to mojej reputacji jako funkcjonariusza. Każdy, kto wygoogluje moje nazwisko, będzie mógł to zobaczyć i przeczytać. Pan Geissen rozpowszechnia wielkie kłamstwa i obelgi na mój temat.

Posted in Dochodzenie, Innowacje, Morderstwo Narges Achikzei, Whistleblower, Władze holenderskie and tagged , , , , , .