O nas

www.nohonor.orgTa strona jest kontynuacją kilku kampanii przeciwko zabójstwom honorowym (advios.nl: “Zabójstwa honorowe powinny być zawsze traktowane przez władze jako zabójstwa honorowe”, nohonor.org: “Brak honoru w zabójstwach honorowych”, aynanaqef.com: “Na czym stoimy”, grefels.org: “Grupa badawcza ds. kobiet i prawa w Senegalu”, unitedhopeuae.org: “United Hope UAE” i Lasharaffiljareemah.net: “La Sharaf Fil Jareemah / Brak honoru w przestępstwie”) i na celu zniszczenie morderstw dla honoru poprzez podważenie sprawdzonych, skorumpowanych prokuratorów i policjantów, którzy uważali, że z jakiegokolwiek powodu powinni ukrywać morderstwa dla honoru sędziów i ludności. Zabójstwa dla honoru muszą być zawsze traktowane jako zabójstwa dla honoru, w oparciu o rzeczywiste fakty i okoliczności oraz niezależnie od wrażliwości (religijnej). Badania wykazały, że większość respondentów uważa za istotne, aby podejrzani byli przedstawiani przez władze sędziom i ogółowi społeczeństwa na podstawie rzeczywistych faktów i okoliczności. Jest to podstawa naszej praworządności.

W narkozie w Holandii normalnym jest, że morderstwa dla honoru nie są traktowane jako morderstwa dla honoru, a dziennikarze w mediach podkreślają, że morderstwa dla honoru nie mają nic wspólnego z islamem, aby uspokoić sytuację. Władze holenderskie dowiodły, że są niewiarygodne, anty-PVVV, pro-Islam i nikt nie może nic z tym zrobić, ponieważ jako władze są one dosłownie ponad prawem. Niestety skończyły się czasy szczerej holenderskiej uczciwości w prokuraturze i policji. Zastąpił go wielki szacunek dla wyraźnie sfabrykowanej religii. Ponieważ władze celowo ukryły płonący żywcem płomień mojego byłego pracownika i ponad 60 deklaracji i dlatego świadomie zdradziły Narges Achikzei, ofiary oszustw internetowych, lokalnych mieszkańców, świadków i obywateli, czułem się zobowiązany do zarejestrowania tej strony, aby coś z tym zrobić.

Gdy tylko władze okażą się niewiarygodne i pokażą, że same są z tego zadowolone i nie chcą niczego zmieniać, nadszedł czas, aby obywatele się temu oprzeć. Następnie stajesz się sygnalistą, aby wydobyć te zaobserwowane błędy z naszego systemu. Wszakże każdy może przypadkowo stać się ofiarą skorumpowanych, nierzetelnych władz, które uważają, że stoją ponad prawem.

Założyciel Ralph Geissen

Toczy się dochodzenie:
Holandia Narges Achikzei (5305 dni)
Indie Saroj Mahila (2349 dni)
Indie Deeksha Gupta (1766 dni)
Pakistan Shaheena Shaheen (1380 dni)