Zeznania 245 w sprawie morderstwa Narges Achikzei

Funkcjonariusz
Pracuję jako szef zespołu bazy Zeist/Bunnik/Leusden. Składam ten raport w imieniu policji w Zeist. Jako szef zespołu zwróciłem uwagę na zniewagę / pomówienie / niewiarę wobec różnych pracowników policji i policji Zeist.

W następstwie dochodzenia w sprawie śmierci kobiety na Laan van Vollenhove w Zeist (TGO Gero 2009), różni pracownicy policji regularnie otrzymywali (setki) wiadomości e-mail z konta e-mail GEISSEN@gmail.com w okresie od 2010 roku do chwili obecnej. GEISSEN@gmail.com zawierał w tych e-mailach obraźliwe, obelżywe uwagi na temat policyjnego śledztwa, policji, w szczególności policji w Zeist i różnych konkretnych pracowników policji.

(... ) W dniu 6 stycznia 2017 r. kolejny e-mail został wysłany na konto służbowe pracownika policji. Widziałem/czytałem, że opisuje on policję Zeist jako zbiorowo skorumpowaną.

W dniu 9 maja 2017 r. kolejny e-mail został wysłany z konta e-mail GEISSEN@gmail.com. Widziałem/czytałem, że mówi on o policji w Zeist, m.in. o skorumpowanych kolegach, biurze binnensticht jako najbardziej znanym posterunku policji w Holandii i skorumpowanej policji w Zeist. -Nick Schellings MSc.

Posted in Dochodzenie, Innowacje, Morderstwo Narges Achikzei, Whistleblower, Władze holenderskie and tagged , , , , , .