Raport Z. Mehraban i N. Achikzei przeciwko R. Geissen za zniesławienie dokonane na posterunku policji w Zeist

Narges Achikzei, która została podpalona, i jej chłopak mieli gwałtowny konflikt z 32-letnim byłym pracodawcą kobiety w Utrechcie. Rodzina jest związana z oszukańczymi praktykami. W każdym razie zostały one oskarżone przez rannego. Sam został wezwany do sądu tydzień po morderstwie pożarowym w związku ze zniesławieniem. Od dłuższego czasu mówi się, że wysyłał e-maile do kobiety - byłej robotnicy - i uszkodził jej honor i dobre imię.

Jest bardzo prawdopodobne, że ten konflikt odegrał rolę w okrutnej śmierci. Prokuratura nigdy nie chce odpowiadać na pytania dotyczące treści konfliktu prawnego. Oczywiste jest, że konflikt wywarł ogromną presję na Achikzei i inne zaangażowane strony.
Policja w Utrechcie
Okręg Binnensticht
Wsparcie
PL0920/09-285765

Protokół procedury
Wyjaśnienie


Niżej podpisani werbalizatorzy kolejno zapisywali dane osobowe i ewentualne wyjaśnienia osób wymienionych poniżej.


Adres      ZEIST, LAAN VAN VOLLENHOVE 2175
Dalsza definicja drogi publicznej/lokalizacji
Incydent                                              ubliżający
Data aktu notarialnego/czas pomiędzy czwartkiem, 18 grudnia 2008 r., godz. 00:00 a 17 października 2009 r. godz. 00:00.


Zgłaszający/niekorzystny MEHRABAN, ZAMAN
Data/miejsce 4 kwietnia 1979 r. w KABUL.
Adres/Miejsce                LAAN VAN VOLLENHOVE 2175, ZEIST
Kod pocztowy/telefon 3706 GW 0641371511

“Ogłaszam zniesławienie lub zniesławienie.
Mój honor i dobre imię zostały zaatakowane przez oskarżonego, ponieważ oskarżony oskarżył mnie o popełnienie przestępstw. Oskarżony miał oczywisty cel, aby to upublicznić. Wygląda mi na to, że wynika to z następujących faktów.Pod numerem sprawy 08-365181 moja dziewczyna, Narges Achikzei, zgłosiła już zniesławienie lub zniesławienie oskarżonego wymienionego w tym raporcie. Oświadczenie to jest już w sądzie, a rozprawa sądowa odbędzie się w niedalekiej przyszłości. Moja dziewczyna wspomina również w tym sprawozdaniu, że jest stroną poszkodowaną.

Mogę państwu powiedzieć, że w oczekiwaniu na wspomnianą rozprawę oskarżony jest nadal winny zniesławienia lub zniesławienia. Tak więc po raz kolejny czuję się pokrzywdzony przez oskarżonego i uszkodzony w imię i nazwisko.

Podejrzany poinformował na kilku stronach internetowych, że zarówno ja, jak i moja dziewczyna jesteśmy zaangażowani w oszukańcze praktyki. Podejrzany wysyła mi również e-maile, w których ja i moja dziewczyna jesteśmy oskarżeni o oszustwa i groźby złożone na jego adres. Niektóre z tych maili niniejszym udostępniam Państwu.

Wiem, że strona internetowa www.loedertje.nl jest wykorzystywana przez podejrzanego do atakowania mojego imienia i dobrego honoru. Podejrzany stwierdza na tej stronie, że moja dziewczyna i ja jesteśmy zaangażowani w oszukańcze praktyki i że złożymy fałszywe deklaracje. Również na tej stronie szczegóły dotyczące nazwy mnie i mojej dziewczyny są publikowane. Ponadto, podejrzany wymieniony mój numer konta dziewczyny.moja dziewczyna są zaangażowane w nieuczciwe praktyki. Pozwany również wysyła mi e-maile, w których ja i moja dziewczyna są oskarżeni o oszustwa i groźby dokonane na jego adres. Niektóre z tych maili niniejszym udostępniam Państwu.

Wiem, że strona internetowa www.loedertje.nl jest wykorzystywana przez podejrzanego do ataku na moje imię i honor. Podejrzany stwierdza na tej stronie, że moja dziewczyna i ja jesteśmy zaangażowani w oszukańcze praktyki i że złożymy fałszywe deklaracje. Również na tej stronie szczegóły dotyczące nazwy mnie i mojej dziewczyny są publikowane. Ponadto, podejrzany ma numer konta mojej dziewczyny na nim.

PL0920/09-285765- 1

PL0920/09-285765


Na samym dole strony Loedertje.nl podejrzany umieścił kilka “linków”. Odnoszą się one do różnych dokumentów sporządzonych i opublikowanych przez pozwanego. We wszystkich tych dokumentach moja dziewczyna i ja jesteśmy oskarżeni przez oskarżonego o popełnienie przestępstwa, podczas gdy tak nie jest. Niniejszym udostępniamy Państwu wydruk strony internetowej Loedertje.nl.

Na stronie www.opgelichtopinternet.nl, internetmisleiding.nl i www.expiratieweb.nl oskarżony opublikował również wprowadzające w błąd i oskarżające historie o mnie i mojej dziewczynie. Przez pozwanego na kilku stronach opublikowane zostały informacje o mnie i mojej dziewczynie. Mogę ci powiedzieć, że kiedy googeled moje lub mojej dziewczyny nazwisko, kilka negatywnych i niepoprawnych wiadomości są wyświetlane.

Mogę powiedzieć, że zniesławienie i zniesławienie zaczynają przybierać poważne i groźne formy. Na przykład, pozwolono mi otrzymać przekazaną wiadomość od pozwanego stwierdzającą, że osoba udająca Richarda Dekkera jest chętna do ingerowania w “sprawę” pozwanego. Osoba ta oświadcza, że chciałaby zostać poinformowana o strukturze naszej rodziny i że chciałaby poznać słabości naszej rodziny, a także otrzymać zdjęcia. Dlatego obawiam się, że ktoś mi nieznany zrobi coś dla mnie lub mojej rodziny.

Ponieważ moje nazwisko na różnych stronach wiąże się z negatywnymi wiadomościami, doświadczam uciążliwości, lub mogę doświadczyć uciążliwości w przyszłości, m.in. przy składaniu podań o pracę. Dlatego chcę, aby podejrzany usunął te wiadomości lub usunął je tak, aby moje nazwisko zostało wyczyszczone.

Chcę być informowany o postępach i rozstrzygnięciu sprawy karnej.

Po przeczytaniu i wytrwałości podpisałem się słownikiem.

(zgłaszający/strona poszkodowana)

(werbalizer)


Brakujące towary                                        nieistotne
Odszkodowania                                          nieistotne
Kwota odszkodowania                              0,00 EUR


Deklaracja data/czas w sobotę 17 października 2009 r., godz. 14:09.
Werbalizer BOLT, ARNAUD FERDINAND policji w Utrechcie, powiat Binnensticht.


Artykuły                                  261 ust. 1 Kodeks karny
261 ust. 2 Kodeks karny


Podejrzany rozpowszechnia przez Internet różne nieprawdziwe historie o deklarującym, najwyraźniej w celu zaszkodzenia jego imieniu i dobremu imieniu.


Sygnały              zob. oświadczenie osoby zainteresowanej.


Zamknięte Sporządzone w ZEIST w dniu 17 października 2009 r. przez
BOLT, ARNAUD FERDINAND, na obietnicy
(werbalizer)

PL0920/09-285765- 2

 

Posted in Chronologia, Dochodzenie, Innowacje, Morderstwo Narges Achikzei, Whistleblower, Władze holenderskie and tagged , , , , , .