Ofiara oszusta N. Mehraban dzieli się swoimi nowymi danymi adresowymi z R. Geissen

Narges Achikzei, która została podpalona, i jej chłopak mieli gwałtowny konflikt z 32-letnim byłym pracodawcą kobiety w Utrechcie. Rodzina jest związana z oszukańczymi praktykami. W każdym razie zostały one oskarżone przez rannego. Sam został wezwany do sądu tydzień po morderstwie pożarowym w związku ze zniesławieniem. Od dłuższego czasu mówi się, że wysyłał e-maile do kobiety - byłej robotnicy - i uszkodził jej honor i dobre imię.

Jest bardzo prawdopodobne, że ten konflikt odegrał rolę w okrutnej śmierci. Prokuratura nigdy nie chce odpowiadać na pytania dotyczące treści konfliktu prawnego. Oczywiste jest, że konflikt wywarł ogromną presję na Achikzei i inne zaangażowane strony.

Ralph Geissen


From: ralph@advios.nl
Sent: Mon, 22 Dec 2008 13:57:49 +0100
To: watchman40@home.nl
Subject: RE: Sprawa Mehraban

Ralph,

Od 19-06-2008 : Laan van Vollenhove 2175 w Zeist.

pozdrowienia


From: watchman
Sent: Monday, December 22, 2008 2:04 PM
To: ralph@advios.nl
Subject: RE: Sprawa Mehraban

Drogi Hans,

Jej data urodzenia, zarejestrowana w Niderlandach, to 18-09-1986 (zob. odcinek wynagrodzenia w liście o zwolnieniu: link).

Haroen Mehraban pochodzi z Leeuwarden, teraz prawdopodobnie mieszkają razem w Zeist, prawdopodobnie na Laan van Vollenhove. W tym samym budynku mieszkalnym mieszka kilku członków rodziny (ciotka, rodzice, dziadkowie i jeśli Narges nie okłamała mojego szwagra około 2 miesięcy temu, teraz mieszka tam z Haroen).

Staram się rozwiązać tę sprawę samemu, moja rodzina i sieć biznesowa są również zaangażowane. Moja siostra i szwagier rozmawiali już z Narges, jej rodzicami i ciotką w celu rozwiązania konfliktu.

Niedawno moja siostra odwiedziła swój dom rodzicielski (około 3 tygodnie temu), a matka powiedziała jej, że mieszka z chłopakiem. W odpowiedzi na prośbę matki, aby skontaktować się z moją siostrą, Haroen rozmawiała z moją siostrą przez telefon, moja siostra również miała Nargesa na telefonie przez jakiś czas. Kiedy dzwonią, używają anonimowego numeru, stary numer telefonu, który miałem z Narges został odłączony około 3 miesięcy temu, nie podając żadnych powodów.

W każdym razie, jak wygląda teraz, mam nadzieję, że detektyw Utrecht odbierze je i że skontaktują się ze mną tak, że będę mógł z nią porozmawiać przez jakiś czas (bez kontroli Afgańczyka).

Pozdrowienia,
Ralph


From: watchman
Sent: Monday, December 22, 2008 1:39 PM
To: ralph@advios.nl
Subject: RE: Sprawa Mehraban

Drogi Ralph,

Dzięki za szybką odpowiedź. Aby móc dowiedzieć się więcej o niektórych rzeczach szukam daty narodzin Narges ACHIKZEI. Zakładam, że ta data jest Wam znana. Ułatwia mi to poznanie prawidłowej tożsamości jej chłopaka/męża.

Być może znane są numery telefonów (zarówno tych ‘Haroen’ jak i Narges). Te też są bardziej niż mile widziane.

Z serdecznymi pozdrowieniami i oczekiwaniem.

Watchman / Hans


From: ralph@advios.nl
Sent: Mon. 22 Dec 2008 11:03:34 +0100
To: watchman40@home.nl
Subject: RE: Sprawa Mehraban

Drogi Watchman,

Dziękuję za e-mail.

Opublikowałem to na stronie internetowej o afgańskiej sprawie (patrz: link), dość gównianie, aby umieścić list rezygnacyjny w Internecie, ale niektórzy ludzie na to zasługują……………..

Mieszka z chłopakiem/mężczyzną Haroen Mehraban, Laan van Vollenhove 751 jest jej domem rodzicielskim (rodzice, siostra i brat nadal tam mieszkają). Jeśli Narges nie okłamała mojego szwagra, to mieszka razem z Haroen na Laan van Vollenhove nr., powiedziała mojemu szwagrowi, że dostała mieszkanie w tym samym mieszkaniu i że wykorzysta pieniądze z Advios/Geissen do udekorowania ich mieszkania.

Na razie Advios traktuje to jako poważną próbę oszustwa lub wymuszenia.

W zeszłym tygodniu departament śledczy w Utrechcie zarejestrował deklarację i połączył ją z sześcioma deklaracjami o nadużyciach finansowych, które zostały już złożone przeciwko Narges Mehraban.

Z prawnego/kryminalnego punktu widzenia cieszę się, że jest już kilka spraw wniesionych przeciwko naszemu byłemu pracownikowi.

Pozdrawiam,
Ralph


From: watchman
Sent: Sunday, December 21, 2008 1:37 PM
To: ralph@advios.nl
Subject: RE: Sprawa Mehraban

Witaj Ralph (Geissen),

My też jesteśmy jedną z ofiarą “Pana/Pani”. Mehraban.

Czy może mi pan podać datę urodzenia osoby, której dotyczy sprawa Narges ACHIKZEI?
Myślę, że teraz mieszka ze swoim chłopakiem/mężem w Zeist na alei Vollenhove, prawda?
Być może my, jako współobywatele znajdujący się na uboczu, możemy pośrednio coś dla siebie zrobić.

Przepraszam, że robię to na początku poza forum oszustw internetowych, ale oczywiście nie wiem, czy czyta na forum!

Z wyrazami szacunku,
Watchman.

Posted in Chronologia, Dochodzenie, Innowacje, Morderstwo Narges Achikzei, Whistleblower, Władze holenderskie and tagged , , , , , .