Co najmniej siedem zarzutów przeciwko panu i pani N. Mehraban za oszustwa internetowe

caret-down caret-up caret-left caret-right
Narges Achikzei, która została podpalona, i jej chłopak mieli gwałtowny konflikt z 32-letnim byłym pracodawcą kobiety w Utrechcie. Rodzina jest związana z oszukańczymi praktykami. W każdym razie zostały one oskarżone przez rannego. Sam został wezwany do sądu tydzień po morderstwie pożarowym w związku ze zniesławieniem. Od dłuższego czasu mówi się, że wysyłał e-maile do kobiety - byłej robotnicy - i uszkodził jej honor i dobre imię.

Jest bardzo prawdopodobne, że ten konflikt odegrał rolę w okrutnej śmierci. Prokuratura nigdy nie chce odpowiadać na pytania dotyczące treści konfliktu prawnego. Oczywiste jest, że konflikt wywarł ogromną presję na Achikzei i inne zaangażowane strony.
Geissen (na stronie o oszustwach internetowych): Re: Oszukany przez N. Mehraban Account number 47.86.32.320
Odpowiedź #62 Posted on:
December 13, 2008, 11:45:02 >
Nasza firma zwolniła Narges Mehraban z Zeist około 8 miesięcy temu, częściowo z powodu próby oszustwa. Zostało to już zgłoszone policji i sprawa zostanie wkrótce wniesiona do sądu.

Watchman (na stronie o oszustwach internetowych): Re: Oszukany przez N. Mehraban Account number 47.86.32.320
Odpowiedź #66 Posted on:
December 15, 2008, 21:28:05 >

Jak wcześniej obiecano tutaj numer deklaracji. Oficjalny numer raportu to: 2008167691-1. Przed skomentowaniem faktu, że numer ten powinien zaczynać się od PL, oto numer HKS: PL2412.412.2008.30671. Zazwyczaj nie jest to numer deklaracji, ale jest związany ze sprawcami, sposobem działania, utworami itp. Struktura numeru oficjalnego raportu zależy od systemu procesów biznesowych stosowanego w danym regionie policji. Do tej pory było to zupełnie inne. Stosowane systemy różnią się od “X-pol”, “BPS” i następcy X-pol – “BVH”. W związku z tym liczba systemów procesów biznesowych różni się w zależności od regionu policji. Z drugiej strony, numer HKS odpowiada systemowi krajowemu i z definicji lepiej nadaje się do łączenia spraw. W momencie składania tej deklaracji oczywiście odwoływano się do innych numerów HKS, aby można było je ze sobą powiązać. Do kogo mogę wysłać poprawne dane osobowe N. Mehraban, który mieszka na “nasz koszt”?

To będzie kontynuowane!

Watchman (na stronie o oszustwach internetowych): Re: Oszukany przez N. Mehraban Account number 47.86.32.320
Odpowiedź #66 Posted on:
December 15, 2008, 22:34:28 >

Of course also a letter, with the police declaration as an attachment, addressed to ABN AMRO to take measures regarding their client Nagres Mehraban.Oczywiście także pismo z deklaracją policji jako załącznik, skierowane do ABN AMRO w celu podjęcia działań dotyczących ich klienta Nagres Mehraban.

“Żeby koniec ujrzał światło dzienne, a ofiary odzyskały swoje pieniądze.”

Dzięki tej stronie o oszustwach internetowych!

Re: Mehraban affair
Watchman poprosił Geissena o podanie daty urodzenia Narges ACHIKZEI 22 grudnia 2008 r., godz. 14:04 w e-mailu, aby upewnić się, że jest to właściwa osoba i poznać aktualny adres domowy “Pana/Pani”. Mehraban:.
Od 19/06/2008: Laan van Vollenhove 2175 w Zeist.

Posted in Chronologia, Dochodzenie, Innowacje, Morderstwo Narges Achikzei, Whistleblower, Władze holenderskie and tagged , , , , , , .