Mutacja Z. Mehraban i N. Achikzei przeciwko R. Geissen z powodu prześladowania przez e-mail w policji Zeist.

Narges Achikzei, która została podpalona, i jej chłopak mieli gwałtowny konflikt z 32-letnim byłym pracodawcą kobiety w Utrechcie. Rodzina jest związana z oszukańczymi praktykami. W każdym razie zostały one oskarżone przez rannego. Sam został wezwany do sądu tydzień po morderstwie pożarowym w związku ze zniesławieniem. Od dłuższego czasu mówi się, że wysyłał e-maile do kobiety - byłej robotnicy - i uszkodził jej honor i dobre imię.

Jest bardzo prawdopodobne, że ten konflikt odegrał rolę w okrutnej śmierci. Prokuratura nigdy nie chce odpowiadać na pytania dotyczące treści konfliktu prawnego. Oczywiste jest, że konflikt wywarł ogromną presję na Achikzei i inne zaangażowane strony.

08-365181

Obserwacja własna

17:14

3-DEC-08

zmutował się: 17:17 03-DEC-08

prześladowanie
rap. : HEIJBOER, N
loc. : ZEIST
: LAAN VAN VOLLENHOVE 2175
1. osoba zainteresowana: MEHRABAN
: ZAMAN
urodzony : 04-APR-1979 w KABUL                 płeć: M
adres: LAAN VAN VOLLENHOVE   2175                 w UTRECHT
Nat. : NIDERLANDY   tel:
kod pocztowy : 3706 GW
2. osoba zainteresowana: ACHIKZEI
: NARGES
urodzony : 18-SEP-1986 w. KABUL                 płeć: F
adres: LAAN VAN VOLLENHOVE   2175                 w ZEIST
Nat. : AFGHANISTAN   tel:
kod pocztowy: 3706 GW

W środę, 3 grudnia 2008 roku, około godziny 17:00.
BE Mehraban i BE Achikzei przyszli do biura w Zeist z prośbą o zgłoszenie stalkingu. BE Achikzei była zatrudniona przez spółkę Advios od 1 czerwca 2007 r. do 7 maja 2008 r.
Be Achikzei najpierw odbył staż w tej firmie, a następnie dostał kontrakt na 1 rok. W biurze Advios BE Achikzei współpracował z dwoma innymi kolegami i panem Ralphem Geissenem, który zarządza firmą Advios. Kiedy BE Achikzei rozpoczął pracę w ramach kontraktu, współpracował również z dwoma innymi kolegami.
Pan Geissen powiedział BE, że ma dużo pieniędzy i że może kupić wszystko, czego chce. BE znalazła to dziwne na początku i po chwili zaczęło irytować BE, kiedy BE Achikzei jadła obiad ze swoją siostrą, która odbywała staż w tej firmie.
a pan Geissen miał przy sobie kartę debetową swojego narzeczonego BE Mehraban.
Be Achikzei położył tą kartę na stole, na którym
Pan Geissen podniósł go i zobaczył, że to nie była jej własna karta debetowa.
Pan Geissen nie zgodził się i powiedział BE Achikzei, że musi przynieść własną kartę debetową, ponieważ zapłacił jej wysoką pensję.
Pan Geissen dał nam znać, że czuł się obrażony i wysłał do BE Achikzei e-maila. W lutym 2008 r. pan Geissen zdecydował, że jego pracownicy muszą pracować w domu, ponieważ musi szukać nowej powierzchni biurowej. BE Achikzei również rozpoczął pracę w domu.
W kwietniu 2008 roku BE Achikzei otrzymała wiadomość e-mail od Mister Geissen o jej kontrakcie, ponieważ miał on wygasnąć 1 czerwca.
W tym mailu napisano, że nie mógł odnowić kontraktu, ponieważ starł się z jej 40-letnim mężem z Afganistanu.
BE Achikzei zadzwonił do pana Geissen i zapytał, o co chodziło z tym e-mailem. Pan Geissen twierdził, że BE Achikzei okłamał go i będzie pod wpływem jej 40-letniego męża afgańskiego zbyt wiele i że poprzez jej konto pracy groźba śmierci została wysłana w dniu jej muzułmańskiego małżeństwa, podczas gdy BE Achikzei i BE Mehraban nie są małżeństwem w ogóle. BE Achikzei następnie powiedział Mister Geissen, że nie powinien ingerować w jej życie prywatne i że powinien przestać wysyłać e-maile.
Pan Geissen wskazał wtedy, że BE Achikzei może przestać pracować i to dopiero 1 czerwca 2008 r., kiedy jej kontrakt wygasłby z powodu konieczności pracy.7 maja 2008 r. BE Achikzei przestała pracować dla pana Geissen z firmy Advios.
W tym momencie pan Geissen zaczął wysyłać e-maile do BE Achikzei i wysłał kopię tych e-maili do siostry BE Achikzei. Ten e-mailing trwa już od 7 miesięcy i wiele z tych e-maili dotyczy Mehraban, że byłby zły dla BE Achikzei.
Częstotliwość wysyłek waha się od 1 na tydzień do 30 na dzień. BE Achikzei i BE Mehraban rozmawiali o sytuacji z członkami rodziny pana Geissen, kiedy przyszli odebrać materiały biurowe w BE Achikzei.
BE Mehraban próbował porozmawiać z panem Geissenem i poprosił go o zaprzestanie wysyłek i powiedział mu, że nie ma nic wspólnego z zagrożeniem życia, które zostałoby zrobione.
Reakcją pana Geissen było to, że chciał poślubić Achikzei w 4 miesiące.BE Achikzei i BE Mehraban doświadczają problemów ze snem i problemami z koncentracją w szkole z powodu tego wszystkiego i chcą, aby pan Geissen przestał wysyłać listy.

Posted in Chronologia, Dochodzenie, Innowacje, Morderstwo Narges Achikzei, Whistleblower, Władze holenderskie and tagged , , , , , .