Wezwanie do R. Geissen za prześladowanie za pomocą poczty elektronicznej, obraźliwe i zniesławiające stwierdzenia

Narges Achikzei, która została podpalona, i jej chłopak mieli gwałtowny konflikt z 32-letnim byłym pracodawcą kobiety w Utrechcie. Rodzina jest związana z oszukańczymi praktykami. W każdym razie zostały one oskarżone przez rannego. Sam został wezwany do sądu tydzień po morderstwie pożarowym w związku ze zniesławieniem. Od dłuższego czasu mówi się, że wysyłał e-maile do kobiety - byłej robotnicy - i uszkodził jej honor i dobre imię.

Jest bardzo prawdopodobne, że ten konflikt odegrał rolę w okrutnej śmierci. Prokuratura nigdy nie chce odpowiadać na pytania dotyczące treści konfliktu prawnego. Oczywiste jest, że konflikt wywarł ogromną presję na Achikzei i inne zaangażowane strony.
Prokuratura Okręgowa
Prokuratura Okręgowa Centralny Holandia
PO Box 505 kod pocztowy 3500 AM Utrecht

Wezwaniem do stawienia

 

 

Sektor : KI
Sprawa : 16/440678-09
Nr. : 0005

Do:

nazwa : Geissen
imiona : Ralph

urodzony : 13 kwietnia 1977 roku w Utrechcie

mieszkających w : Utrechcie

Niniejszym wzywam Pana do stawienia się jako podejrzanego we wtorek 15 grudnia 2009 r., o godz. 14.40, na przesłuchaniu sędziego policji w okręgu Centralna Holandia siedzącego w Utrechcie,
Vrouwe Justitiaplein 1 w Utrechcie, Utrecht,
aby zostać osądzonym za to, co zostało opisane poniżej.

Odnoszę się do ogłoszeń poniżej 1 do 10 na odwrocie tej kartki.

Utrecht, 01 października 2009 r.
Prokurator,

Osobie wezwanej do stawienia się przed sądem, o którym mowa powyżej, powierza się następujące zadania

1.

w okresie od dnia 1 maja 2008 r. do dnia 31 grudnia 2008 r. w Zeiście lub Utrechcie, a w każdym razie w Niderlandach, bezprawnie i systematycznie naruszał sferę osobistą N. Achikzei, w każdym razie w celu zmuszenia Achikzei, w każdym razie w celu zmuszenia tej drugiej osoby, aby coś zrobiła, aby tego nie zrobiła, aby tolerowała to lub wystraszyła go przecież oskarżonego umyślnie i z dużą regularnością w tym czasie.
– który zbliża się do Achikzei przez e-mail;

Sztuka. 285b ust. 1 Kodeks karny

2.
w okresie od dnia 1 listopada 2008 r. do dnia 31 grudnia 2008 r. włącznie w Utrechcie lub w innym miejscu w Niderlandach, lub w okresie od tego dnia do dnia 31 grudnia 2008 r. włącznie, umyślnie naruszył honor lub dobre imię N. Achikzei, publicznie wystawiając dokumenty w formie pisemnej, narzucając jeden lub więcej konkretnych faktów, w celu ich widocznego nagłośnienia.

See page 2

Prokuratura Okręgowa
Prokuratura Okręgowa Centralny Holandia
PO Box 505 kod pocztowy 3500 AM Utrecht

Page 2

 

 

Sektor : KI
Sprawa : 16/440678-09
Nr. : 0005

W końcu, w wyżej wymienionym celu, oskarżony załączył załączony(-e) dokument(-y), taki jak ten zarzut i stanowiący jego część, wystawił lub zatrzymał, podczas gdy oskarżony wiedział, że ten oskarżony fakt(-y) był(-y) sprzeczny(-e) z prawdą.

Artykuł 261 ust. 1 kodeksu karnego
Artykuł 261 ust. 2 kodeksu karnego

oszustwa internetowe nl: Tytuł: Re: Oszukiwany przez N. Mehraban.

Numer konta 47.86.32.320
« Odpowiedź #60 Posted on: December 12 2008,
15:24:23 »


Mam Dordrechta jako miejsce zamieszkania posiadacza konta. Czy to ci się przyda?

tweety29
Re: oszukany przez N. Mehrabana
Numer rachunku 47.86.32.320
« Odpowiedź #61 Posted on:
December 13 2008,
09:57:51 »


Witaj, Homey,

Nawet jeśli jest to tylko 1,50 euro. Policja i tak zaleciła mi wniesienie oskarżenia. Zwłaszcza, że osoba ta łatwo zarabia w ten sposób swoje pieniądze i wszystkie te małe kwoty się sumują, jest to nadal dużo pieniędzy. Rozumiem, że jesteś teraz bardzo zły i rozczarowany, a ja nadal jestem. I rzeczywiście, im więcej osób zgłasza, tym silniejsi jesteśmy, ponieważ nie powinno się to powtórzyć. Niestety, to nadal się dzieje.

Pozdrowienia Tweety29

Geissen
oszukany przez N. Mehrabana
Numer rachunku 47.86.32.320
« Odpowiedź #62 Posted on:
December 13 2008,
11:45:02 »


Nasza firma zwolniła Nargesa Mehrabana z Zeist około 8 miesięcy temu, częściowo w związku z próbą oszustwa. Zostało to już zgłoszone policji i sprawa zostanie wkrótce przekazana sędziemu.

interesy kupującego nl: Temat widoku: Oświecony przez N. Mehrabana z Dord…. strona 4 z 5

Wyślij nam więcej informacji!

Uprzejme pozdrowienia


#9: Autor: Geissen, opublikowany Wo 17-12-2008 15:56:20
_
Różowa Rosie napisała:

Witaj Geissen,

Dzięki za informację, masz jej adres jako byłego pracodawcy?

Na internetoplichting.nl mówisz o Narges Achikzei, jej chłopak nazywa się Haroen Mehraban.

Ofiary przelały pieniądze na konto N. Mehrabana w Dordrechcie.

Czy to może być numer konta jej chłopaka?

Przypuszczam, że nie ma tego samego nazwiska co jej chłopak, jeśli nie jest jego żoną.

Jako były pracodawca, przekazałeś jej wynagrodzenie na jej numer konta, który to był numer konta?

Mam adres jej domu rodzicielskiego w Zeist. Narges Achikzei ożenił się z Haroen Mehraban z Leeuwarden poprzez (nielegalne) małżeństwo muzułmańskie. Imam (w tym przypadku znany holenderski salaficki nienawidzący siewu imamu) mówi rodzicom, że nie ma nic przeciwko temu, aby zaczęli mieszkać razem. Więc nie jest to oficjalne małżeństwo w urzędzie stanu cywilnego, ale oferuje muzułmańskim kobietom możliwość życia ze swoim chłopakiem bez wstydu społeczności muzułmańskiej.

Inna ofiara Internetoplichting.nl mówiła o pani N. Mehraban. Biorąc pod uwagę nasze bardzo złe doświadczenia z konwersją Narges Achikzei na Salafizm połączyłem jej próbę oszukania naszej firmy bezpośrednio z nazwą Pani N. Mehraban. Inna ofiara, która złożyła skargę, mówiła już o Nagres Mehraban po rozmowie z policją.

Przeczytałem również część e-maili, które miała napisać i rozpoznaję w nich pewne rzeczy dotyczące naszego byłego pracownika i jej przestępczego chłopaka.


#10: Autor: Pink Rosie Posted: Wo 17-12-2008 16:03:04
Ale z małżeństwem (muzułmańskim) nierozpoznanym w Holandii nie może uzyskać imienia N. Mehraban. Numer rachunku jest tą nazwą, a otwarcie numeru rachunku jest wymogiem identyfikacyjnym.

#Autor: Geissen Posted: Wo 17-12-2008 16:13:28

Lider napisał:
Zaraz się zgubię……

Dla przypomnienia, link do tematu, o którym mowa, wśród naszych sąsiadów Internet Fraud:
http://www.internetoplichting.nl/index.php?topic-19070.msg303914#msg303914

Best Geissen: proszę wyjaśnić wszystko spokojnie, najlepiej za pośrednictwem PB, jednemu z moderatorów (odbędzie się to w wyznaczonym miejscu).

W “Oszustwie internetowej” przeczytałem, że jest to sprawa wyroku zaocznego. Dopóki nie pokażesz, że jesteś zaznajomiony z jego zawartością, możesz mu się sprzeciwić… Jednakże pańskie oświadczenia w Internecie, które są dostępne dla wszystkich, skłaniają mnie do przekonania, że ten fatalny termin już upłynął. Z Twoich słów/tekstów rozumiem, że zatrudniłeś prawnika; zakładam, że prawnik jest świadomy Twoich zeznań?

Chciałbym uzyskać więcej informacji!

Uprzejme pozdrowienia,

Czasami jest dobry nowy do zgłoszenia – . Bóg dla głupich ludzi strona 3 z 10

9. 16 grudnia 2008 r., godz. 21:14 – Atheistic:
@8metalgrandpa
Opublikowanie kolumny da tym, którzy zostali przez nią oszukani, lepszy obraz sprawcy (sprawców). Sześć osób, w tym ja sam, już zadało sobie trud zgłoszenia tego faktu, prawdopodobnie dziesiątki osób zostało oszukanych przez nią i jej salafickiego przyjaciela. Kolumna ma stanowić ostrzeżenie dla innych pracodawców, którzy zauważą, że ich pracownicy wykazują zmianę zachowań w wyniku przejścia na salafizm. Potrzebuję również kolumny w związku z procesem sądowym, który (niestety) musimy wnieść przeciwko niej w celu osiągnięcia ostatecznego rozwiązania. Obiecuję, że nie będę już więcej spamował pod wiadomościami, wysłałem te dwie wiadomości, ponieważ nie otrzymałem odpowiedzi od Erika na mój e-mail i ważne jest dla mnie, że kolumna jest reaktywowana. I oh cóż, najpierw połączenie, a potem zawarcie małżeństwa jest możliwe…. 🙂

10. 16 grudnia 2008 r., godz. 21:29, dziadek metalowy

@9Atheistic
Nie sądzę, aby forum miało na celu uwypuklenie twoich osobistych problemów z oszustami. Wypróbuj sekcję dla konsumentów.

11. 16 grudnia 2008 r., godz. 23:26 11Atheistic
@metalgrandpa
To nie w porządku. Na tym forum zdemaskowałem (moim zdaniem) Salaficka nienawiść holenderskiego imama, który towarzyszył konwersji mojego afgańskiego pracownika i “pobłogosławił” jej muzułmańskie małżeństwo. Wystraszyłam się, gdy go rozpoznałam i cyfrowo wypełniłam jego skórę.

Podejrzewam, że islamska nauczycielka religii podarowała jej zatruty prezent ślubny w formie kampanii “Anioł”, w celu czerpania korzyści finansowych z powstałego nieporządku i że zachowywał się źle jako diabeł w stosunku do moich afgańskich pracowników, aby zrujnować jej pozytywny wizerunek Holendrów i pozwolić się rozpieszczać według al Walaa wal Baraa (“miłość i niechęć w imię Allaha”).

W każdym razie detektyw traktuje tę sprawę bardzo poważnie, postawiono jej już kilka zarzutów z powodu oszukańczych praktyk. W naszym przypadku jest to “próba oszustwa”, ponieważ jestem z natury fanatykiem i po prostu nie akceptuję pewnych rzeczy. Aktywacja kolumny może przyczynić się do rozwiązania krótkoterminowego, w przeciwnym razie zostanie ona wykorzystana jako dowód w sprawie sądowej.

12. 16 grudnia 2008 r., godz. 23:4012Ralph:

Wszyscy Ponieważ nazwiska osób, których to dotyczy, są znane wmidelom poprzez oszustwa internetowe .nl/Afghan.nl /god for dommen .nl Od teraz będę zamieszczał je tutaj również pod własnym nazwiskiem. Po tym wszystkim zrzędzeniu, moim celem jest nadal rozwiązywanie konfliktu w dobry sposób.

13. w dniu 17 grudnia 2008 r. o godzinie 11:0413metalgrandpa

@Atheistic/Ralph;
Propozycja; -)

 

Posted in Chronologia, Dochodzenie, Innowacje, Morderstwo Narges Achikzei, Whistleblower, Władze holenderskie and tagged , , , , , .