Historia zabójstw honorowych

Anna
urodzony: 1972
usiłowanie zabójstwa: 4 maja 2016
Lokalizacja: Saarbrücken
Pochodzenie: Perpetrator: Maroko
Dzieci: ?
Perpetrator: jej chłopak Mohamed (44 lub 47 lat)
Mohamed pochodzi z Maroka i jest w Niemczech od 2005 lub 2006 roku. Gdzie indziej mówi się, że ma inne imię i pochodzi z Algierii. W 2007 r. jego wniosek o nadanie statusu uchodźcy został odrzucony. Jego tolerancja była przedłużana 50 razy. Zostanie deportowany w 2015 roku. Ukrywa się i mieszka głównie z dziewczyną w Saarbrücken. Jej obywatelstwo jest niejasne, prawdopodobnie niemieckie.

4 maja 2016 r. Mohamed zadźgał dziewczynę kilkanaście razy nożem i złamał jej kość nosową i szczękę. Złamany nóż utknął jej w głowie. Sprawca ucieka z mieszkania i spotyka sąsiada na klatce schodowej. Mówi, że zadzwoni na policję. Mohamed uderza ją w twarz.

Sprawca zostaje aresztowany na ulicy, pod krwią. Oficerowie znajdują narzędzie zbrodni. Kobieta jest hospitalizowana z obrażeniami zagrażającymi życiu. Jest operowana i przeżyła.

W listopadzie 2016 r. Mohamed zostaje skazany na 7 lat i 4 miesiące pozbawienia wolności za próbę zabójstwa i złego traktowania.

National of the woman, her name, possible children - as yet unknown. Zadowoleni bylibyśmy z wskazówek! Aby wysłać e-mail bezpośrednio do nas możesz po prostu kliknąć tutaj

Posted in Dochodzenie, Innowacje, Próba zabójstwa and tagged , , , , .