Firma transmisyjna nie będzie nadawać odcinka o morderstwie z ogniem w Zeist z serialu “Detektyw rodzinny”

caret-down caret-up caret-left caret-right
Narges Achikzei, która została podpalona, i jej chłopak mieli gwałtowny konflikt z 32-letnim byłym pracodawcą kobiety w Utrechcie. Rodzina jest związana z oszukańczymi praktykami. W każdym razie zostały one oskarżone przez rannego. Sam został wezwany do sądu tydzień po morderstwie pożarowym w związku ze zniesławieniem. Od dłuższego czasu mówi się, że wysyłał e-maile do kobiety - byłej robotnicy - i uszkodził jej honor i dobre imię.

Jest bardzo prawdopodobne, że ten konflikt odegrał rolę w okrutnej śmierci. Prokuratura nigdy nie chce odpowiadać na pytania dotyczące treści konfliktu prawnego. Oczywiste jest, że konflikt wywarł ogromną presję na Achikzei i inne zaangażowane strony.
From: Michiel van Rijswijk <Michiel.van.Rijswijk@bnnvara.nl>
Date: Mon 11 Sep. 2017 at 17:35
Subject: Pytanie w związku z komunikatem prasowym dotyczącym serialu dokumentalnego “Detektyw rodzinny”
To: Ralph Geissen <geissen@gmail.com>

Drogi panie Geissen,

Dziękujemy za wiadomości dotyczące naszej serii “Detektyw rodzinny”.

Możemy Cię poinformować, że sprawa, o której mówisz, “morderstwo pożarowe w Zeist”, nie jest częścią odcinków, które będziemy transmitować.

Mam nadzieję, że poinformowałem pana w wystarczającym stopniu.

Z poważaniem,

Michiel van Rijswijk
Komunikacja| Konsultant ds. komunikacji

BNNVARA
Odwiedziny: Wim T. Schippersplein 3
Post: P.O. Box 175 | 1200 AD | Hilversum

From: Ralph Geissen <geissen@gmail.com>
Date: Monday 11 September 2017 12:55
To: Michiel van Rijswijk <Michiel.van.Rijswijk@bnnvara.nl>
Subject: Pytanie w związku z komunikatem prasowym dotyczącym serialu dokumentalnego “Detektyw rodzinny”

Drogi panie Van Rijswijk,

Narges Achikzei z pewnością padnie ofiarą przemocy związanej z honorem. Jeśli BNNVARA ma rodzinnych śledczych opowiedzieć wymyślone historie, że Narges był najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi i że MDNDR021 był jej zazdrosnym rywalem miłości, oficjalnie poproszę o rektyfikację w BNNVARA. Jeżeli rektyfikacja zostanie odrzucona, wrócę do Rady Prasowej, aby mogli ją osądzić.

Oczywiście nie widziałem jeszcze transmisji. Ale znam detektywów, którzy od wielu lat kłamią, oszukują, oszukują i grożą. Za władzami stoi “ukryta lewicowa agenda”.

Nie akceptuję już więcej kłamstw z okolic morderstwa z powodu pożaru w Zeist. Ten czas się skończył. Jest szansa, że dwóch rodzinnych śledczych będzie w wiadomościach bardzo negatywnie z powodu kłamstwa, oszukiwania, oszukiwania w dokumencie w BNNVARA. I tak zwrócę na to uwagę.

Mam nadzieję, że nie będzie to konieczne, ale obawiam się najgorszego, bo ci detektywi są naprawdę notoryczni.

Z wyrazami szacunku,
Ralph Geissen

From: Ralph Geissen <geissen@gmail.com>
Date: 11 September 2017 at 00:12
Subject: Pytanie w związku z komunikatem prasowym dotyczącym serialu dokumentalnego “Detektyw rodzinny”
Do: michiel.van.rijswijk@bnnvara.nl
Drogi panie Van Rijswijk,

Jestem ofiarą morderstwa pożarowego w Zeist. Wkrótce Rada Prasowa powie coś na ten temat na moją prośbę.w oświadczeniu zobaczyłem, że jedna transmisja dotyczyła “morderstwa z powodu pożaru”.

Moje pytanie brzmi więc: czy dokument o zabójstwie pożarowym mojego byłego pracownika Nargesa Achikzei? Jeśli tak, to niewątpliwie wiele można powiedzieć na temat historii śledczych rodzin i jest szansa, że sprawa ta zostanie przedstawiona w Niderlandzkiej Radzie Prasowej. Detektywi policji Zeist są notoryczni.

Z poważaniem,
Ralph Geissen

Posted in Chronologia, Dochodzenie, Innowacje, Morderstwo Narges Achikzei, Whistleblower, Władze holenderskie and tagged , , , , , .