Zaproszenie policji do R. Geissen w celu aresztowania i przesłuchania w związku z znieważeniem urzędującego urzędnika

caret-down caret-up caret-left caret-right
Narges Achikzei, która została podpalona, i jej chłopak mieli gwałtowny konflikt z 32-letnim byłym pracodawcą kobiety w Utrechcie. Rodzina jest związana z oszukańczymi praktykami. W każdym razie zostały one oskarżone przez rannego. Sam został wezwany do sądu tydzień po morderstwie pożarowym w związku ze zniesławieniem. Od dłuższego czasu mówi się, że wysyłał e-maile do kobiety - byłej robotnicy - i uszkodził jej honor i dobre imię.

Jest bardzo prawdopodobne, że ten konflikt odegrał rolę w okrutnej śmierci. Prokuratura nigdy nie chce odpowiadać na pytania dotyczące treści konfliktu prawnego. Oczywiste jest, że konflikt wywarł ogromną presję na Achikzei i inne zaangażowane strony.


Departament ds. Dochodzeń Kryminalnych w okręgu Flevoland

ZAPROSZENIE DO ARESZTOWANIA I PRZESŁUCHANIA W FORMIE LISTU


 

Leczone przez: Okręgowe dochodzenie karne
Telefon: 0900-8844
☒ E-mail: drnoord@flevoland.politie.nl

Obiekt: Zaproszenie do aresztowania i przesłuchania
Randkę: Piątek, 3 listopada 2017 r.
Nasze referencje: MD2R017064

☒ Drogi panie Geissen,

Niniejszym zwracam się z prośbą o stawienie się w środę, 15 listopada 2017 r., o godz. 11.00, o godzinie
Posterunek policji Baljuwstraat 2, 1315HG w Almere,
☒, gdzie jako podejrzany zostaniesz aresztowany i przesłuchany za znieważenie urzędnika służby cywilnej w trakcie lub w związku z legalnym sprawowaniem jego ministerstwa, art. 266 ust. 1 w związku z art. 267 ust. 2 kodeksu karnego.

Proszę o zabranie ze sobą tego listu oraz ważnego dokumentu tożsamości (paszportu, dowodu osobistego, prawa jazdy lub dokumentu, który cudzoziemiec musi posiadać zgodnie z ustawą o cudzoziemcach).

☒ Masz prawo do bezpłatnego skorzystania z pomocy prawnika pikietu w celu konsultacji przed rozpoczęciem wywiadu oraz w celu uzyskania pomocy przy przesłuchaniu w trakcie wywiadu. To, czy chcą Państwo skorzystać z tej pomocy, zostanie ustalone w trakcie postępowania przygotowawczego. Na własny koszt można również sprowadzić własnego prawnika.
www.juridischloket.nl Więcej informacji na temat pomocy prawnej adwokata można znaleźć w Poradniku prawnym (www.juridischloket.nl).

Twoje dane osobowe
Nazwisko: Geissen
Imię i nazwisko: Ralph
Data urodzenia: 13 kwietnia 1977 r.
Miejsce urodzenia: Utrecht
Kraj urodzenia: Niderlandy
Płeć: mężczyzna
Narodowość: Język niderlandzki
Adres: Utrecht

☒ Jeśli nie jesteście Państwo w stanie umówić się na spotkanie, prosimy o kontakt mailowy z opisem spotkania, które chcielibyście umówić. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Serdeczne pozdrowienia,

Okręgowe dochodzenie karne w środkowych Niderlandach


Jednostka Centralne Niderlandy

Ralph Geissen <geissen@gmail.com>
do drnoord, rady, reportera kryminalnego
14 listopada 2017 r.

Obiekt: MD2R017064 Odpowiedź na zaproszenie do aresztowania i przesłuchania

Drogi panie, madam,

Wszyscy znają moje skargi na policję i wymiar sprawiedliwości. Nie ma przypadku zniesławienia/obelgania z mojej strony, ponieważ udowodniłem, że moja historia jest prawnie ważna.

Nie ufam policji i sądownictwu w odniesieniu do tej teczki i decyduję się nie pojawiać na zaplanowanym przesłuchaniu. Zostało udowodnione prawnie, że policja i sądownictwo postąpiły niesłychanie źle w przypadku Narges Achikzei. Każdy musi żyć z moją krytyką.

Proszę zaplanować termin rozprawy, abym mógł przesłać moje dokumenty do sądu.

Z poważaniem,
Ralph Geissen

Posted in Chronologia, Dochodzenie, Innowacje, Morderstwo Narges Achikzei, Whistleblower, Władze holenderskie and tagged , , , , , .