R. Geissen skarży się do policji Zeist na działania MDNDR010 i MDNDR011 w sprawie Mehraban

caret-down caret-up caret-left caret-right
Narges Achikzei, która została podpalona, i jej chłopak mieli gwałtowny konflikt z 32-letnim byłym pracodawcą kobiety w Utrechcie. Rodzina jest związana z oszukańczymi praktykami. W każdym razie zostały one oskarżone przez rannego. Sam został wezwany do sądu tydzień po morderstwie pożarowym w związku ze zniesławieniem. Od dłuższego czasu mówi się, że wysyłał e-maile do kobiety - byłej robotnicy - i uszkodził jej honor i dobre imię.

Jest bardzo prawdopodobne, że ten konflikt odegrał rolę w okrutnej śmierci. Prokuratura nigdy nie chce odpowiadać na pytania dotyczące treści konfliktu prawnego. Oczywiste jest, że konflikt wywarł ogromną presję na Achikzei i inne zaangażowane strony.

Ralph Geissen


From: Ralph
To: 2123@utrecht.politie.nl
Sent: Monday, November 30, 2009 2:20 PM
Subject:Fw: Skarga dotycząca działań policji

Utrata zysków z powodu kampanii wymuszeń została obliczona przez firmę księgową na 200.000 euro, w mojej deklaracji PL0920/09-192579 uwzględniono stratę 150.000 euro.

Jeśli policja Zeist nie chce podejmować żadnych działań przeciwko tym oszustom, przeciwko którym zgłoszono od 100 do 500 przypadków w całej Holandii, oszustom, którzy tak strasznie skrzywdzili wiele osób i którzy zbiorowo wzywają wszystkie ofiary, aby uporać się z tymi osobami, to nie waham się dyskutować o amatorskiej postawie policji Zeist w sposób uczciwy w Internecie, wymieniając nazwiska agentów, którzy w sposób oczywisty wykonali jakąś tandetną robotę.

Jeśli w tym tygodniu nie zostanę wezwany przez Politie Zeist i zaproszony na rozmowę w celu zakończenia sprawy Mehraban lub jeśli podejrzani o oszustwa na dużą skalę nie zostaną aresztowani przez Politie Zeist, wówczas ja, jako obywatel, mogę wyrazić swoją negatywną opinię na ten temat. Wiem dokładnie, jak daleko mogę się posunąć w odniesieniu do Naming & Shaming.

Z wyrazami szacunku,
Ralph Geissen


From: Ralph
To: 2123@utrecht.politie.nl
Sent: Monday, November 30, 2009 3:24 AM
Subject:Fw: Skarga dotycząca działań policji

Zdajemy sobie sprawę, że nie mniej niż 7 różnych tematów na stronie www.opgelichtopinternet.nl jest związanych z tymi sprawcami i że Advios Assurantiën BV (www.expiratieweb.nl) i ja zostałem ogłoszony upadłością na podstawie wątpliwych wyroków wydanych przez błędnie zorientowanych sędziów. W mediach zauważono już, że Geissen został postawiony w stan oskarżenia i że “złożono skargę do policji przeciwko byłym pracownikom z powodu oszustwa”.

Ze względu na alarmująco wysoką liczbę zgłoszeń złożonych przeciwko tym podejrzanym (około 500+), liczbę stron internetowych zaangażowanych w walkę z oszustwami internetowymi i zajmujących się różnymi tematami oraz zaangażowanie mnie i prawnika, nieuniknione jest, że sprawa ta w odpowiednim czasie znajdzie się w centrum uwagi mediów.

Nie waham się wspomnieć o roli Politie Zeist na moich stronach internetowych lub, szczerze mówiąc, wymienić nazwiska agentów, którzy popełnili duże błędy w odniesieniu do sprawy Mehraban.

Gdyby policja Zeist właśnie wykonała swoją pracę, sprawa Mehrabana zostałaby rozwiązana dawno temu, a setki konsumentów nie zostałyby poszkodowane. Prawdopodobnie Narges jest już w międzyczasie w ciąży, co oczywiście czyni to dość głupim, ponieważ prokurator może żądać od 6 do 14 lat więzienia przeciwko niej.
Wszystkie działania karne tych podejrzanych zostały przeprowadzone za pośrednictwem Narges Achikzei, jej podpis jest pod deklaracją pełną weryfikowalnego oszustwa i to ona przedstawia się na partiach jako Narges Mehraban i jest posiadaczem konta ABN AMRO 47.86.32.320.

Proponuję zatem, aby Politie Zeist podjęła szybkie działania i aby nie było już żadnych opóźnień. Jest szansa, że ci oszuści znów oszukają dziesiątki niczego niepodejrzewających konsumentów na Marktplaats.nl w grudniu. Pod warunkiem, że nadal prowadzą osoby trzecie wystarczająco szalone, aby dać im swoją kartę bankową i kod PIN.

MDNDR010 może uzna mnie za irytującego faceta, ale to, co ona powinna była zrobić, w końcu zrobiłem. Jeśli popełni kolejny błąd, umieszczę jej imię na naszej stronie internetowej. I tak nie może wytoczyć powództwa przeciwko mnie, bo to jej się nie przyda, bo i tak już zbankrutowałem, kończy się na moim kuratorze.

Nadszedł czas, aby policja Zeist położyła kres oszustwom i wymuszeniom N. Achikzei, S. Achikzei, A. Achikzei, H. Mehraban i ich prawnik P.H. Ruijzendaal.

Uprzejme pozdrowienia,
Ralph Geissen

From: Ralph
To: 2123@utrecht.politie.nl
Sent: Sunday, November 29, 2009 10:50 PM
Subject: Fw: Skarga dotycząca działań policji

Jestem ścigany przez prokuratora za wykroczenia MDNDR010, ponieważ powiązałem naszego byłego pracownika Nargesa Achikzei z Nargesem Mehrabanem. Z pewnością nie jestem typem, który nie myśli uważnie o składaniu oskarżeń. W przeszłości, Narges Achikzei przedstawił się do mnie jako Narges Mehraban, ekran wydruku poniżej mówi wszystko.

Jak śmieszne i żenujące jest to, że jako były pracodawca i największa ofiara Achikzei/Mehraban & Ruijzendaal, jestem ścigany przez Ministerstwo Sprawiedliwości?

Jeśli policja Zeist nadal będzie stosowała błąd w sprawie błędu, to policja Zeist nie powinna być zaskoczona w odpowiednim czasie, jeśli ja, jako ofiara, również zostanę sprawcą. Znam wystarczająco dużo ludzi, którzy chcą zająć się sprawą Achikzei/Mehraban & Ruijzendaal z powodu tego, co zrobili. Przez ostatnie 1,5 roku nalegałem na ściganie karne i raz po raz wpadłem w konkretny mur, gdzie naiwni ludzie decydują, kto będzie ścigany, a kto nie. To naprawdę żenujące i kończy mi się cierpliwość.

Z wyrazami szacunku,

Ralph Geissen

PS: Na pewno nie chcę grozić policji ani oszustom. Ale zaczynam się naprawdę wściekać…

From: Ralph
To: 2123@utrecht.politie.nl
Sent: Sunday, November 29, 2009 9:55 PM
Subject:Fw: Skarga dotycząca działań policji

Drogi panie,

MDNDR010 zadzwoniła do ABN AMRO w celu uzyskania informacji o N. Mehraban (numer konta bankowego 478632320), ale poprosiła tylko o dane adresowe (gdzieś w Dordrechcie, ponieważ Narges Achikzei mieszka w Zeist i mówi, że nie jest poszukiwaną oszustką, MDNDR010 powiedział mi, że “to zupełnie inna osoba”).

MDNDR010 wykonał w ten sposób ewidentnie jakąś tandetną robotę, ponieważ dane osobowe ABN AMRO wskazują, że numer konta 47.86.32.320 jest zarejestrowany na nazwisko Narges Mehraban z datą urodzenia 18-09-1986.

Narges Achikzei urodziła się w dniach 18-09-1986 i była przeze mnie związana jako oszustka z N. Mehrabanem, ponieważ wyszła za mąż za Haroena Mehrabana poprzez nieformalne, nielegalne małżeństwo muzułmańskie. Ponieważ nie zarejestrowali małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego Narges Mehraban nie jest w systemie.

Fałszywe oświadczenie podlega karze grzywny, a za niezarejestrowanie małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego grozi grzywna. Dlatego też proszę o aresztowanie tych oszustów i ściganie ich.

MDNDR010 mogłaby zapobiec wielu cierpieniom/krzyczeniu i ofiarom, gdyby nie była tak naiwna w tym czasie i wykonałaby dobrą robotę (=poszukiwanie prawdy). Sprawa karna z 15 grudnia 2009 r. musi zostać bezwzględnie wycofana przez prokuraturę.

Jeśli policja Zeist nadal będzie niechętnie podejmowała działania i aresztowała tych oszustów, ci źli ludzie będą kontynuować swoje oszustwa. Najwyższy czas, aby policja Zeist zakończyła długoterminową kampanię wymuszeń tych osób, która do tej pory pozostaje przestępstwem w akcji.

Część ciężaru dowodu przeciwko oszustom jest publikowana na stronie www.loedertje.nl, policja i wymiar sprawiedliwości regularnie odwiedzają stronę internetową. Nie po to, aby zobaczyć, co mogą zrobić w sprawie zniesławienia i zniesławienia; oszczerstwa, ale dlatego, że chcą złapać takich oszustów jak ja i chcą, aby ofiary otrzymały odszkodowanie.

Dochodzenie zostało już przeprowadzone, a prokuratura ma zasadę, że “w sprawach gotowych” zawsze prowadzone jest postępowanie karne. MDNDR010 będzie musiała szczerze przeprosić za swoje czyny i nieustępliwość w poszukiwaniu prawdy.

Z wyrazami szacunku,
Ralph Geissen


From: Ralph
To: 2123@utrecht.politie.nl
Sent: Saturday, November 28, 2009 10:41 PM
Subject:Skarga na działania policji

Drogi panie, proszę pani,

W dniu 20 stycznia 2009 r. zostałem przesłuchany przez agenta MDNDR010 jako podejrzany o prześladowanie, znieważanie, zniesławienie i znieważanie; znieważanie na podstawie weryfikowalnego, nieprawdziwego oświadczenia (PL0920/08-365181). W obronie zapisałem, że powinienem być postrzegany jako ofiara kampanii wymuszeń, odniosłem się do linku i przesłałem odręcznie pisany list z pogróżkami, który otrzymałem na mój prywatny adres na początku października 2008 r. z napisem “JAK UŻYTKOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO PERFORMED GROUPSSTALKING”, co było powodem, dla którego opuściłem swój dom w październiku 2008 r. i ukryłem się z powodu wszystkich gróźb wobec mnie jako osoby.

Półtora tygodnia po irytującym przesłuchaniu na posterunku policji Zeist skontaktowałem się telefonicznie z MDNDR010, aby dowiedzieć się, czy już wcześniej dowiedziała się prawdy, na którą odpowiedziała, że tego nie zrobi, ponieważ wierzy, że podżegacz Narges Achikzei na jej słowo, że mówię wszelkiego rodzaju nieprawdy w Internecie, ponieważ byłbym w niej zakochany. MDNDR010 nie przeczytała historii, którą zawarłem jako link w mojej obronie.

Z powodu nieprofesjonalnej postawy MDNDR010 skontaktowałem się z Prokuraturą Rejonową w Utrechcie i wyjaśniłem im sytuację. Następnie doradzili mi napisanie listu do prokuratora, wysłałem list z prośbą o uwagę osoby, z którą rozmawiałem, a ona dopilnuje, aby skończyło się to na prokuratorze (http://www.loedertje.nl/narges/Brief_OvJ_nav_valse_aangifte.pdf).

Po tym, jak prokuratura okręgowa w Utrechcie poinformowała policję Zeist w dniu 10 czerwca 2009 r., że pozwolono mi złożyć raport, miałem raport sporządzony w dniu 23 czerwca 2009 r. (PL0920/09-192579) i przedłożyłem plik o grubości ponad stu centymetrów, pełen prawnych i przekonujących dowodów na to, że Narges Achikzei jest oszustem, który był przedmiotem ponad 100 raportów z powodu oszustw internetowych. Moje zarzuty przeciwko niej dotyczą różnych przestępstw, z których najważniejsze to oszustwa i wymuszenia.

W dniu 1 października 2009 r. otrzymałem wezwanie od prokuratora, któremu musiałem zapobiec jako podejrzany w dniu 15 grudnia 2009 r. w związku z fałszywym raportem, który Narges Achikzei przekazał policji Zeist. W dniu 24 listopada 2009 r. Probation Utrecht stworzył profil osobowości z myślą o procesie karnym, a ja ponownie opowiedziałem całą historię i skarżyłem się na wszystko, co mi się przytrafiło. Zwróciłem uwagę na “Probation Utrecht”, że ktoś z policji poprosił o stronę Geissen-vs-Achikzei/story.htm w dniu 19 listopada 2009 roku i że link ten został włączony do mojej obrony. Wyjaśniłem, że historia ta została usunięta ze strony internetowej kilka miesięcy wcześniej, ponieważ MDNDR010 już wskazała, że nie chce poznać prawdy.

Do kuratora przekazałem cztery linki jako informacje ogólne i spodziewam się, że w przyszłym tygodniu wyśle niezwykle pozytywny raport o mnie do prokuratora i Sądu Rejonowego w Utrechcie:
20/01/2009: www.loedertje.nl/narges/x/Achikzei/verhaal.htm
23/06/2009: www.loedertje.nl/narges/PL092009192579.pdf
Dzisiaj: www.loedertje.nl
Przegląd kłamstw PL0920/08-365181: www.loedertje.nl/proces-verbaal-with-25-lies-narges-achikzei-zamanmehraban-peter-ruijzendaal.html

Uważam, że jest to absolutnie szokujące, że agent nie chce poznać prawdy i zrobił jej część, aby uczynić moje życie nieszczęśliwym po tym, jak podejrzani o oszustwa celowo i złośliwie próbowali mnie zniszczyć w sensie prawnym na wątpliwych podstawach. Więc po NASZYCH pozwach sądowych dostaję również proces karny na swoich plecach. Liczba nieszczęść/żenada i nowe ofiary tej samej grupy sprawców mogły zostać powstrzymane, jeśli MDNDR010 przystąpił do poznania prawdy w tym czasie, zamiast wziąć podstępny notoryczny Narges Achikzei słowo na to.

Będzie to również moja skarga na działania policji w związku ze sprawą Mehrabana. Wygrałem 1 procedurę składania skarg. Przeciwko decyzji MDNDR011a o przyznaniu niskiego priorytetu mojemu sprawozdaniu, wysłano już zawiadomienie o sprzeciwie, na które nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. Najpierw byłem rozczarowany postawą MDNDR010, potem oburzony postawą MDNDR011a i po otrzymaniu wezwania prokuratora jestem zły na nieprofesjonalną postawę policji Zeist.

Policja Zeist może rozwiązać ponad 100 doniesień w bardzo prosty sposób poprzez aresztowanie 3 podejrzanych, przeciwko którym przedstawiono karton z dowodami, że szokująco oszukali wielu ludzi, a policja Zeist może wreszcie położyć kres kampanii wymuszeń, którą ci sami podejrzani chcieli przeprowadzić przeciwko mnie przez 1,5 roku.

Obecnie istnieją dwie możliwości:
1. Policja Zeist przyznaje, że popełniła błąd i wezwie prokuratora do powstrzymania się od ścigania, ponieważ Ralph Geissen zachowuje się jak wzorowy obywatel, a służby policyjne w sposób oczywisty pomogły w rozwiązywaniu problemów związanych z przestępstwami. Pozytywny raport Probation Utrecht jest obecnie pisany i może być dobrym momentem dla prokuratury na oddalenie sprawy.

2. Policja Zeist jest zdecydowana. Następnie przekażę moją skargę dotyczącą działań policji do osoby zajmującej się skargami, abym mógł złożyć skargę po raz drugi.
Szkoda, że po mojej pierwszej skardze na akcję policyjną następuje druga skarga na akcję policyjną i że policja Zeist nie chce zajmować się podejrzanymi o oszustwo & wymuszenie.

Może policja Zeist podejmie działania tylko wtedy, gdy złożymy zeznania o długu podpisane przez podejrzanych lub gdy złożono 1000 zgłoszeń przeciwko tym samym podejrzanym. Jeżeli na stronach internetowych powiązanych z tą samą grupą przestępców znajduje się ponad 100 numerów deklaracji, a wiedza o tym, że jedna z pięciu ofiar opublikowała swój numer deklaracji w przeglądzie, oznacza to, że złożono 500+1 deklaracji przeciwko Narges Achikzei, Haroen Mehraban i Peterowi Hansowi Ruijzendaalowi, gdzie moje oświadczenie przeciwko tym podejrzanym jest najpoważniejsze ze wszystkich.

Kilka ofiar powiązało już swoje sprawozdanie z moim sprawozdaniem i przesłało swoje oficjalne sprawozdanie do policji Zeist w celu przetworzenia. Trudno mi sobie wyobrazić, że policja Zeist nie wie o sprawie Mehraban. Jeżeli policja Zeist nie podejmie działań, to mogę tylko narzekać, jęczeć i narzekać na to.

Kiedy będzie to konieczne, chętnie opowiem historię o policji Zeist po raz enty i nalegać na ściganie karne. Mam już przeprowadzone dochodzenie karne siebie i jestem gotów zeznawać przeciwko tym złym ludziom w procesie karnym. Proces karny, który został ogłoszony przeciwko mnie jest śmieszne i bardzo haniebne. Położę kres oskarżycielowi publicznemu, który ośmieli się wnieść sprawę do sędziego po tym, jak MDNDR010 w sposób oczywisty wykonał jakąś tandetną pracę nad tym aktem.

Na razie nie wspominam nazwisk funkcjonariuszy policji, którzy popełnili błędy z powodu względów prywatności i myśli, że ludzie po prostu popełniają błędy. Jeśli chodzi o mnie, łagodność jest skończona, a błędy policji Zeist w odniesieniu do sprawy Meraban nie są już akceptowane. Policja Zeist musi poznać prawdę.

Z wyrazami szacunku,
Ralph Geissen

PS: Jak już mówiłem, to będzie moja druga skarga na akcję policyjną. Jeśli policja Zeist stwierdzi, że nie można ich za nic winić, można przekazać tę skargę do osoby zajmującej się skargami Hofmanna. Jestem bardzo zadowolony z jego profesjonalizmu i stosunku do sprawy Mehraban…

From: Hofmann
To: Ralph
Sent: Thursday, July 30, 2009 11:21 AM
Subject: RE: Skarga rozpatrzona

Panie Geissen,

Za pomocą tej wiadomości potwierdzam, że skarga zostanie zamknięta. Dziękuję za wiadomość.

Uprzejme pozdrowienia,

Hofmann
osoba zajmująca się skargami
district Utrecht city

From: Ralph
Sent: maandag 27 juli 2009 15:10
To: Hofmann
Subject: Skarga rozpatrzona

Drogi panie Hofmann,

Prokuratura Rejonowa w Utrechcie zdecydowała 11 czerwca, że mogę zgłosić to Politie Zeist. Nasza deklaracja, za pomocą której można rozwiązać 7 wersji procesu, została złożona i podpisana 23 czerwca (PL092009192579).

Mamy nadzieję, że romans z Mehrabanem może zostać szybko zamknięty dla wszystkich zainteresowanych. Zarówno policja Zeist, jak i prokurator zostali wezwani do postawienia podejrzanych w stan oskarżenia, ponieważ uważamy, że istnieje duża szansa na powtórkę, a w świetle tego, co się stało, jest niewielka szansa, że w pewnym momencie będą oni żałować lub żałować i znajdą honorowe metody zarabiania pieniędzy.

Bardzo dziękuję za pracę nad tym dossier i za pomoc w usunięciu barier wprowadzonych przez podejrzanych, aby uniemożliwić mi złożenie skargi na nich.

Z poważaniem,
Ralph Geissen

Posted in Chronologia, Dochodzenie, Innowacje, Morderstwo Narges Achikzei, Whistleblower, Władze holenderskie and tagged , , , , , .