R. Geissen i Advios ogłosili upadłość na wniosek N. Achikzei, Z. Mehraban i pana P.H. Ruijzendaal

caret-down caret-up caret-left caret-right
Narges Achikzei, która została podpalona, i jej chłopak mieli gwałtowny konflikt z 32-letnim byłym pracodawcą kobiety w Utrechcie. Rodzina jest związana z oszukańczymi praktykami. W każdym razie zostały one oskarżone przez rannego. Sam został wezwany do sądu tydzień po morderstwie pożarowym w związku ze zniesławieniem. Od dłuższego czasu mówi się, że wysyłał e-maile do kobiety - byłej robotnicy - i uszkodził jej honor i dobre imię.

Jest bardzo prawdopodobne, że ten konflikt odegrał rolę w okrutnej śmierci. Prokuratura nigdy nie chce odpowiadać na pytania dotyczące treści konfliktu prawnego. Oczywiste jest, że konflikt wywarł ogromną presję na Achikzei i inne zaangażowane strony.
Inne roszczenia o charakterze preferencyjnym
Jeden z byłych pracowników upadłego zgłosił preferencyjne roszczenie w odniesieniu do zaległych wynagrodzeń i kosztów zgłoszenia upadłości. Jednakże wniosek ten nie został jeszcze poparty dokumentami weryfikującymi, w związku z czym wniosek ten został umieszczony w wykazie tymczasowo dopuszczonych wierzycieli preferencyjnych jako PM.Ponieważ bankructwo
Według dyrektora zarządzającego upadłej spółki, upadłość wynika z konfliktu z dwoma byłymi pracownikami upadłej spółki. Konflikt ten uległ całkowitej eskalacji, a obie strony złożyły m.in. deklaracje karne.

Dyrektor zarządzający upadłej spółki wskazał, że potrzebuje całego swojego czasu na ten konflikt i dlatego nie może być dłużej zaangażowany w zarządzanie spółką. Ponadto, zgodnie ze statutem spółki, dyrektor miał być zagrożony, tak, że on lub ona również tymczasowo się ukrywał.

W końcu jeden z tych byłych pracowników złożył prywatny wniosek o ogłoszenie upadłości upadłego oraz statutowego dyrektora w związku z roszczeniami, jakie miałaby wobec upadłego i statutowego dyrektora upadłego. Dotyczy to, z jednej strony, roszczenia płacowego, a z drugiej strony, roszczenia z tytułu utraconych kar związanych m.in. ze zniesławieniem i zniesławieniem.

Dyrektor statutowy upadłego nie pojawił się na rozprawie w sprawie upadłości, ponieważ czuł się zagrożony.

Posted in Chronologia, Dochodzenie, Innowacje, Morderstwo Narges Achikzei, Whistleblower, Władze holenderskie and tagged , , , , , .