MDNDR011 nie chce prosić ABN AMRO o dane identyfikacyjne N. Mehraban

caret-down caret-up caret-left caret-right
Narges Achikzei, która została podpalona, i jej chłopak mieli gwałtowny konflikt z 32-letnim byłym pracodawcą kobiety w Utrechcie. Rodzina jest związana z oszukańczymi praktykami. W każdym razie zostały one oskarżone przez rannego. Sam został wezwany do sądu tydzień po morderstwie pożarowym w związku ze zniesławieniem. Od dłuższego czasu mówi się, że wysyłał e-maile do kobiety - byłej robotnicy - i uszkodził jej honor i dobre imię.

Jest bardzo prawdopodobne, że ten konflikt odegrał rolę w okrutnej śmierci. Prokuratura nigdy nie chce odpowiadać na pytania dotyczące treści konfliktu prawnego. Oczywiste jest, że konflikt wywarł ogromną presję na Achikzei i inne zaangażowane strony.

Włączony: R. Geissen
Utrecht

Adres wizyty:                 Zeist, Utrechtseweg 141
Jednostka korpusu:     policja okręgowa
Leczone przez:              Johan de Boer (ps)
Telefon:                          030-6972999
Nasza referencje:          –
Twoje referencje:          Twój adres e-mail dd. 29.03.2012 15:38
Data:                               02 kwietnia 2012 r.
Temat:                            numer rachunku wniosku

Sir,

W czwartek, 29 marca 2012 r. wysłał pan maila do policji w Utrechcie, który ostatecznie został mi przekazany w celu uzyskania odpowiedzi. W e-mailu należy poprosić o podanie danych identyfikacyjnych numeru konta bankowego podanego w e-mailu i poinformować o wyniku. W odpowiedzi na tę prośbę poinformuję Państwa, co następuje:

Zwrócenie się o dane identyfikacyjne z rachunku bankowego może być dokonane w ramach dochodzenia karnego i jest dokonywane przez urzędnika dochodzeniowego. Dochodzenie w kontekście pańskiej sprawy karnej zostało teraz zamknięte ze względu na datę wspomnianej przez pana sesji, dlatego też nie mogę spełnić pańskiej prośby. Wznowione działania dochodzeniowe, w tym odzyskiwanie informacji identyfikacyjnych, mogą być teraz wymagane podczas przesłuchania.

Z poważaniem,
Szefa detektywa / zastępcy prokuratora,

MDNDR011

Posted in Chronologia, Dochodzenie, Innowacje, Morderstwo Narges Achikzei, Whistleblower, Władze holenderskie and tagged , , , , , .