Powiadomienie, że szef policji MDNDR011 dołączył jako strona poszkodowana i domaga się 150,00 euro za zniesławienie

Narges Achikzei, która została podpalona, i jej chłopak mieli gwałtowny konflikt z 32-letnim byłym pracodawcą kobiety w Utrechcie. Rodzina jest związana z oszukańczymi praktykami. W każdym razie zostały one oskarżone przez rannego. Sam został wezwany do sądu tydzień po morderstwie pożarowym w związku ze zniesławieniem. Od dłuższego czasu mówi się, że wysyłał e-maile do kobiety - byłej robotnicy - i uszkodził jej honor i dobre imię. Jest bardzo prawdopodobne, że ten konflikt odegrał rolę w okrutnej śmierci. Prokuratura nigdy nie chce odpowiadać na pytania dotyczące treści konfliktu prawnego. Oczywiste jest, że konflikt wywarł ogromną presję na Achikzei i inne zaangażowane strony.

Prokuratura
Prokuratura Rejonowa Centralna Holandia

Adres pocztowy: P.O. Box 505, 3500 AM Utrecht

R. Geissen
Utrecht

Wydział                  Opieka nad ofiarami – Prokuratura Rejonowa
Fonenumber(y)      088-6991500
E-mail                    *
Data                       25 października 2018 r.
Nasza referencja    16.659070-18
Załącznik(-i)            brak
Przedmiot                Powiadomienie strony poszkodowanej

Drogi panie Geissen,

Policja w Utrechcie sporządziła oficjalny raport przeciwko Tobie za popełnienie pomówienia, rozdając, wystawiając, uderzając, grając (SR 262/1SR 261/2) w dniu 11 stycznia 2017 r. w Utrechcie.

Chciałbym Państwa poinformować, że w sprawie karnej wniesionej przeciwko Państwu pod numerem prokuratora 16.659070-18, następna poszkodowana strona przyłączyła się do roszczenia o odszkodowanie:

Pan Johan de Boer (ps)
Kwota roszczenia wynosi 150,00 EUR.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tego pisma, prosimy o kontakt z prokuraturą. Numer telefonu znajduje się na górze tego listu.

Prokurator,
w imieniu tego,

centrum pomocy ofiarom wśród pracowników

Strona 1 z 1

Posted in Chronologia, Dochodzenie, Innowacje, Morderstwo Narges Achikzei, Whistleblower, Władze holenderskie and tagged , , , , , .