Historia zabójstw honorowych

Sinem A. i nienarodzone dziecko
urodzony: 1991
dźgnięty nożem: 4 kwietnia 2016
Lokalizacja: Donzdorf (Badenia-Wirtembergia)
Pochodzenie: Turcja
Dzieci: 3 synów (3, 4, 6 lat, znów jest w ciąży)
Perpetrator: jej były partner Turgut P. (37 lat)
W wieku 25 lat, Sinem ma 3 synów z 12-letnim Turgutem, którzy pracują w supermarkecie. W grudniu 2015 roku rozwodzi się i Turgut wyprowadza z mieszkania komunalnego. Były już wcześniej doniesienia o przemocy. Sinem jest znowu w ciąży, prawdopodobnie od innego mężczyzny, z którym chce się ożenić.

Turgut nie chce zaakceptować rozwodu i szuka swojej byłej dziewczyny na ulicy w Donzdorfie koło Göppingen 4 kwietnia 2016 roku. Sinem próbuje uratować się w sklepie mięsnym. Na oczach dzieci zadaje jej 21 szwów.

Sprawca ucieka, ale zostaje aresztowany w okolicy. Narzędzie zbrodni zostało skonfiskowane. Dzieci najpierw idą do przyjaciółki matki.

Turgut został zgłoszony kilka razy z powodu obrażeń ciała. Ma zakaz zbliżania się. W niedzielę groził Sinem. Następnie trafia do aresztu policyjnego do około 11:00 wieczorem. Następnego ranka zadźgał nożem swoją byłą dziewczynę.

Sąd w Ulm skazuje Turgut na dożywotnie więzienie za morderstwo w połączeniu z aborcją. Ustalono szczególną powagę winy. Mówi się, że turecka matka sprawcy wielokrotnie namawiała go do popełnienia morderstwa. Dzieci są wysyłane do domu i mogą być później wysłane do dziadka.

Posted in Dochodzenie, Innowacje, Turcja, Zabójstw honorowych and tagged , , , .