Historia zabójstw honorowych

Patrycja F.
urodzony: 1986
ukłucie: 19 kwietnia 2018
Miejsce zamieszkania: Berlin-Wedding
Pochodzenie: Ofiary: Polacy; sprawcy: podejrzani Palestyńczycy
Dzieci: 4 (w akcie 2, 4, 8, 11 l.)
Sprawca: jej mąż Ahmed T. (w akcie 39 l.)
Ahmed i Patrycja mają 2 dziewczynki (w akcie 2 i 11 l.) i 2 chłopców (4, 8 l.). Ojciec ma być członkiem klubu Aniołów Piekieł.

19 kwietnia 2018 r. znów jest problem w mieszkaniu rodziny. Patrycja chce się rozstać. Sąsiedzi dzwonią na policję, która często przebywała w mieszkaniu. Ponadto Ahmed był kilkakrotnie skazywany, był już 30 razy w areszcie policyjnym. Nie jest jasne, dlaczego w ogóle może być jeszcze w mieszkaniu.

Kiedy przyjdzie policja, Ahmed zniknął. 4 godziny później wraca i ukłuwa żonę przed dziećmi. Ponownie sąsiedzi dzwonią na policję.

Lekarz pogotowia ratunkowego na próżno próbuje reanimować Patrycję. Umiera na miejscu zbrodni. Funkcjonariusze aresztują sprawcę. Dzieci przychodzą do Urzędu do Spraw Młodzieży.

Wciąż pojawiają się następujące pogłoski: Patrycja podobno nawróciła się na islam i nosi chustę na głowę. Ahmed już od roku nie ma prawa kontaktu. Mimo to matka wpuszcza go do mieszkania. Oboje są razem od 15 lat. Mówi się, że Ahmed był więziony od 10 lat, co sugeruje zabójstwo. Mówi się, że jest Palestyńczykiem.