Historia zabójstw honorowych

Moon
urodzony: 1981
napaść: 18 kwietnia 2017
Miejsce zamieszkania: Frankfurt/M.
Pochodzenie: Bangladesz
Dzieci: 2 synów (w akcie 6 i 14 l.)
Sprawca: jej mąż (53 l.)
Ten przypadek nie jest zabójstwem dla honoru. Jest to historia wypaczenia - zbrodni honoru. Prokuratura będzie później mówić o abstrakcyjnym zagrożeniu życia.

Moon's małżeństwo było w Bangladeszu. Nic nie wiadomo na temat okoliczności, z wyjątkiem tego, że kobieta jest 17 lat młodsza od męża.

Małżeństwo jest gwałtowne. 18 kwietnia 2017 r. ojciec ogrzewa olej na piecu, aż do pęcherzyków powietrza. Następnie chwyta żonę za włosy z tyłu, odciąga jej głowę do tyłu i polewa jej twarz olejem - przed dwoma synami. Starszy brat dzwoni do lekarza pogotowia.

Proces rozpoczyna się w listopadzie w Sądzie Okręgowym we Frankfurcie. Kobieta nie składa zeznań. Można przypuszczać, że została poddana presji.

W grudniu przestępca zostaje skazany na 4 lata więzienia za napaść i próbę poważnego napadu. Sędzia mówi sprawcy: "Twoja postawa jest obrzydliwa i nieludzka, ponieważ rzadko spotykamy się w sądzie karnym.

Mężczyzna jest prawdopodobnie przedwcześnie zwolniony z więzienia, a następnie ponownie stanowi zagrożenie dla jego żony. To może być również powodem, dla którego nie zeznała. Poprawne nazwiska osób zaangażowanych nie są znane.