Historia zabójstw honorowych

Lea
urodzony: 1995
Próba zabójstwa: 1 września 2017
Miejsce zamieszkania: Getynga / Rosdorf
Pochodzenie: ?
Dzieci: niejasne, prawdopodobnie powyżej 1
Sprawca: jej były chłopak (w akcie 23 a.)
Gwałtowny związek między Lea i Ali trwa około roku. W sądzie mówi się o wielu przypadkach gwałtu i nadużyć. Lea prawdopodobnie mówi o tym rodzicom, ale później zaprzecza wszystkim - pomimo oczywistych obrażeń.

Kiedy Lea wyjeżdża pod koniec sierpnia 2017 roku, Ali ukłuwa ją na parkingu centrum handlowego w Getyndze 1 września. Ona jest hospitalizowana z ciężkimi urazami czaszki i mózgu. Sprawca ucieka i jest poszukiwany. 3 tygodnie później on i jego prawnik włączyć się do sądu rejonowego w Getyndze.

W styczniu 2018 r. wniesiono oskarżenia o usiłowanie zabójstwa i inne przestępstwa z użyciem przemocy. Proces rozpoczyna się w marcu w Sądzie Okręgowym w Getyndze. Ali był w więzieniu przed.

Nazwiska osób zaangażowanych są nieznane, podobnie jak narodowość sprawcy. Nawet podczas polowania na ludzi, jest to tylko powiedzieć: "Człowiek poszukiwany, młody człowiek, ma około 1,75 do 1,80 metra wysokości i ubrany jest w czarną koszulkę i krótkie niebieskie spodenki". Ale jest cytat z niego: "Co chcesz, ty pierdolisz po niemiecku, odetnę ci kulki". - (wyrażone do ojca Lei. Od: Göttinger Tageblatt).

Jeden mógł wywnioskować z tego tureckiego pochodzenia. Ponadto, istnieje informacja, że policja wyklucza akt terrorystyczny, co może wskazywać raczej na Tunezyjczyka, Irakijczyka..... Pochodzenie.