Historia zabójstw honorowych

caret-down caret-up caret-left caret-right
Carla
urodzony: 1985
Próba zabójstwa: 24 kwietnia 2017
Miejsce zamieszkania: Mönchengladbach-Rheydt
Pochodzenie: Turcja
Dzieci: 1 syn (w akcie 5 l.)
Sprawca: jej były chłopak (w akcie 38 l.)
Carla ma 5-letniego syna z byłym chłopakiem. 24 kwietnia 2017 roku rodzice spotykają się przed świetlicą w Mönchengladbach-Rheydt.

Wsiądzie z nim do samochodu. Po 2 godzinach wędrówki strzela do niej. Później, na rozdrożu, gdzie wzywa do pomocy, on strzela do niej po raz drugi. Podnosi syna i strzela do swojej byłej dziewczyny ponownie w garażowym podwórku. Próbując ją zabić pistoletem, strzela sobie w nogę.

Carla poważnie rannych w szpitalu i jest operowana przez kilka godzin. W następnych dniach jest operowana kilka razy. Synem opiekuje się Młodzieżowy Urząd Opieki Społecznej.

Sprawca zostaje aresztowany. W październiku 2017 roku rozpoczyna się proces w Sądzie Okręgowym w Mönchengladbach za usiłowanie zamordowania osoby w 3 sprawach dotyczących jednostki przestępczości z niebezpiecznym uszkodzeniem ciała. Okazuje się, że sprawca jest już ojcem 5 dzieci i spotkał "kobietę z Iraku" w czasie popełnienia przestępstwa. W grudniu sprawca zostaje skazany na 14 lat więzienia za usiłowanie zamachu na ubój i niebezpieczny atak. Musi on zapłacić 50.000 euro odszkodowania za ból i cierpienie. Carla nie jest prawdziwym imieniem kobiety.