Historia zabójstw honorowych

Anaan
urodzony: 2000
Próba zabójstwa: 22 grudnia 2017
Miejsce zamieszkania: Darmstadt
Pochodzenie: Ofiara: Maroko; Sprawca: Afganistan
Dzieci: prawdopodobnie brak
Sprawca: jej były chłopak (16 l.)
W tym przypadku ofiarą i sprawcą są nieletni. Oznacza to, że informacji jest szczególnie mało.

Ofiarą jest 17-letnia dziewczynka z Maroka. Sprawcą jest (rzekomo) 16 letni uchodźca z Afganistanu, który przebywa w Niemczech od 2015 roku. Mieszka w grupie wspomaganych żywych.

W nocy 10 razy kłuł swoją byłą dziewczynę przełącznikiem w parku w Darmstadt. Świadkowie słyszą krzyki i wzywają policję. Oficerowie zatrzymują później sprawcę pod jego adresem domowym. Przyznaje się do przestępstwa. Życie ofiary jest zagrożone, ale ofiara przeżywa.

Anaan nie jest prawdziwym imieniem ofiary. Postępowanie wyjaśniające w sprawie wieku sprawcy jest zarządzone.

W maju 2018 roku zostaną postawione zarzuty za usiłowanie zabójstwa. Co do wieku, można znaleźć następujące informacje: "Wiek podejrzanego sprawcy nie mógł być dokładnie wyjaśniony w ekspertyzie. Według medycyny sądowej miał prawdopodobnie już 18 lat, ale nie było to pewne.

W tych okolicznościach to mówi: Według medycyny sądowej, sprawca ma prawdopodobnie 18 lat, ale to nie byłoby pewne. Zakłada się więc 17 lat. Dlatego proces rozpocznie się w sierpniu 2018 roku przed Sądem Okręgowym w Darmstadt za zamkniętymi drzwiami. Za usiłowanie zamordowania i poważne obrażenia ciała w wyniku konfliktu, Afganistan został skazany we wrześniu na 7 lat pozbawienia wolności. Jednak wyroki skazujące dla nieletnich mogą być zawieszone dopiero po jednej trzeciej wyroku.

https://investigatehonorkilling.com/wp-admin/post.php?post=11485&action=edit