Historia zabójstw honorowych

caret-down caret-up caret-left caret-right
Deeksha
urodzony: 1995
Strzał: 16 sierpnia, 2019
Lokalizacja: Saraitarin, U.P.
Pochodzenie: Indie
Dzieci: brak
Sprawcy: prawdopodobnie jej ojciec, brat i wujek
Deeksha studiował na uniwersytecie. Była zakochana w jednej ze swoich koleżanek z klasy, która mieszkała w tym samym miejscu co ona. Chcieli się pobrać. Należały one do tej samej kasty i religii, więc nie stanowiło to żadnego problemu.

Oboje rozmawiali z rodzicami o planach weselnych. Rodzice chłopca zgodzili się, ale rodzice dziewczyny tego nie chcieli. Byli całkowicie przeciwni swojej miłości. Dziewczyna często próbowała sprawić, by zrozumieli, ale nie zgodzili się i powiedzieli jej, żeby nie miała kontaktu z chłopcem, ale dziewczyna nadal miała z nim kontakt. Kiedy rodzice i inni członkowie rodziny Deekshy odkryli to w lutym 2019 roku, zamknęli Deeksha w swoim domu. Zmuszono ją do porzucenia studiów i projektów badawczych i nie pozwolono jej w żaden sposób kontaktować się z innymi.

Deeksha nie zgodził się zostawić tego chłopca. Wtedy członkowie rodziny postanowili ją zabić. Mieli pozwolenie na broń. 16 sierpnia dziewczyna została zastrzelona dwa razy.

Kiedy sąsiedzi usłyszeli odgłos strzałów, Deeksha leżał martwy na ziemi. Sąsiadom powiedziano, że dziewczyna popełniła samobójstwo, ale jak ktoś może popełnić samobójstwo, strzelając do siebie dwa razy? Potem poprosili sąsiadów o pomoc i ochronę przed policją i mediami.

Sąsiedzi słuchali. Nikt w ogóle nie wezwał policji. Zamiast tego, poszli do jej kremacji, dwie godziny po jej morderstwie. Nie mieli żadnego suchego drewna do kremacji, więc użyli do tego benzyny, a niespalone szczątki wrzucono do rzeki, aby zniszczyć wszystkie dowody.

Teraz grają w karty współczucia. Ze względu na uwagę mediów społecznościowych, policja jakoś zetknęła się z rodziną, ale już było za późno. Członkowie rodziny zareagowali tak, jakby nic poważnego się nie stało, dziewczyna cierpiała na biegunkę i od niej umarła. Więc jest to naturalna śmierć i nie wszczyna się postępowania karnego. Zebrali wszystkie rodzaje fałszywych dokumentów o jej chorobie.

Prawdziwe nazwiska uczestników nie są jeszcze znane. Zadowoleni bylibyśmy z wskazówek! Aby wysłać e-mail bezpośrednio do nas możesz po prostu kliknąć tutaj

Posted in Dochodzenie, Innowacje, Zabójstw honorowych and tagged , , , , .